• Головна
 • Новини
 • За урядовою програмою "Спроможна школа" Львівщина одержить 20 млн грн

01.10.2020, 09:53

За урядовою програмою "Спроможна школа" Львівщина одержить 20 млн грн

„Спроможна школа для кращих результатів” – це урядова програма фінансової підтримки закладів освіти, в першу чергу на ремонт та завершення недобудованих будівель, закупівлю обладнання для кабінетів тощо. Загальний ресурс для Львівщини на цю мету визначений в обсязі 20 млн гривень. 

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Субвенція місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» передбачає фінансування, що призначено на завершення будівництва, закупівлю обладнання та створення навчальних кабінетів, оновлення інтер’єрів у шкільних приміщеннях. На фінансування проєктів могли претендувати опорні та інші школи, в яких здобувають освіту не менше 350 учнів. Однією з важливих умов для участі у проєкті було також забезпечення частки співфінансування за кошти відповідних бюджетів, - повіждомили у Львівській ОДА.

У конкурсі проєктів перемогли Самбірська гімназія, опорний заклад загальної середньої освіти „Дублянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Героя України Анатолія Жаловаги” Жовківської районної ради, Червоноградська гімназія, опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Героя України Миколи Паньківа Солонківської сільської ради.

Сьогодні місцевому бюджету Солонківської ОТГ спрямовано понад 3,3 млн грн  для капремонту. До слова, загальний обсяг уже спрямованої субвенції місцевим бюджетам перевищив 8,2 млн грн, у т.ч. 7,9 млн грн. для Солонківської ОТГ та 0,3 млн грн – м. Червонограда.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Мирослав Дністрянський

  Що можна прогнозувати за результатами нової кавказької війни?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: