18.01.2025, 17:12
За шкільні парти повернулися учні ліцею №5, що постраждав від російських обстрілів 4 вересня
З початку цього семестру учні ліцею №5 повернулися до навчання. Ця школа постраждала внаслідок ворожих обстрілів 4 вересня минулого року.
У ліцеї було зруйновано 74 вікна і 49 дверей, пошкоджено сходову клітку та найбільше - дах. Як зазначив керівник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк, станом на сьогодні будівлю повністю відремонтовано. До слова, у відбудові ліцею допоміг Фрайбург. На відновлення цієї школи місто-побратим Львова виділило 100 тисяч євро.
«Цього тижня всі наші учні повернулися за шкільні парти. Але найбільше ми радіємо за учнів ліцею №5. Ця школа найбільше постраждала через обстріли 4 вересня минулого року. Попереднього семестру частина учнів були вимушені навчатися в сусідній школі. В цей час ми проводили роботи з відновлення ліцею. Станом на сьогодні школа повністю відремонтована і діти повернулись до навчання. Дякуємо міжнародним партнерам та всім, хто долучився до відновлення нашого ліцею», - Андрій Закалюк.
Додамо, внаслідок ворожої атаки 4 вересня минулого року у Львові загинуло 8 людей, з них 1 дитина. Ще 71 людина потребувала медичної допомоги, з них 10 дітей. Було пошкоджено 189 будівель, зокрема житлові будинки, 5 навчальних закладів, 2 центри творчості, 2 медичні установи, храм ПЦУ св. Юрія Переможця в історичному центрі. Серед них — 19 пам'яток архітектури. Загалом через цю атаку місто зазнало понад 1 млрд грн збитків.
За темою
- Львівська «Реберня» програла суд податковій через порушення в чеках на алкоголь
10.06.2026, 20:57
- У Львові чоловік напав на контролерок після перевірки оплати проїзду в автобусі №14
10.06.2026, 19:31
- Двоє мешканців Львівщини отримали понад 9 років ув’язнення за торгівлю кокаїном
10.06.2026, 17:45
- У Львові з 15 червня скоротять кількість автобусів на частині міських маршрутів
10.06.2026, 17:12
- До ВАКС передали справу про привласнення понад 400 тис. доларів “общака Нєдєлі”
10.06.2026, 16:42
Обговорення
Львів
ТОП
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
В Університетській лікарні врятували 28-річну жінку, від якої відмовилися медичні заклади на заході України
У Львові чоловік напав на контролерок після перевірки оплати проїзду в автобусі №14
На Львівщині чоловік після конфлікту з тещею підпалив будівлю і вчинив самоспалення
У Луцьку на хабарі у 3500 доларів поліція затримала керуючого адвокатським бюро
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні