• Головна
  • Новини
  • За розстріл цуценят із гвинтівки рівненчанин отримав іспитовий строк

11.10.2021, 14:59

За розстріл цуценят із гвинтівки рівненчанин отримав іспитовий строк

Вирок 46-річному здолбунівчанину виніс Здолбунівський районний суд на початку жовтня. Упродовж тридцяти днів він може бути оскаржений у апеляційному суді.

Про це повідомили в поліції Рвненської області.

Нагадаємо, 10 серпня житель Здолбунова із пневматичної гвинтівки одне цуценя застрелив, влучивши в голову. Зловмисник двічі поцілив й в інше цуценя, яке вдалося врятувати.

Слідчі повідомили 46-річному здолбунівчанину про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 299 КК України (жорстоке поводження з тваринами, вчинене з особливою жорстокістю). Зібравши необхідні та достатні докази у кримінальному провадженні, справу скерували до суду.

Свою вину під часу судового засідання обвинувачений визнав повністю та активно співпрацював зі слідством, що стало пом’якшуючою обставиною у призначенні покарання.

46-річного жителя міста Здолбунів суд визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення і призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк п’ять років. Втім, чоловіка звільнили від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку, один рік, не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього судом обов’язки. Зокрема, засуджений зобов’язаний періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання або роботи.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: