22.10.2024, 21:16
За результатами перевірки на львівського перевізника склали шість протоколів за порушення законодавства
З 15 жовтня у Львівській області стартували перевірки автотранспортних підприємств щодо їхньої готовності до осінньо-зимового періоду, а також роботи е-квитка. Вони триватимуть упродовж двох місяців.
Днями працівники управління транспорту департаменту дорожнього господарства спільно з працівниками відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Львівській області перевірили перевізника ТзОВ «Успіх БМ» на дотримання вимог автотранспортного законодавства під час випуску автобусів на лінію.
У підсумку зафіксували неналежний технічний стан декількох автобусів та недоліки впорядкування дозвільної документації (відсутність у водія затвердженої схеми руху), за наслідками яких склали 6 адміністративних постанов.
«Водії автотранспортних підприємств зобов’язані проходити щоденний огляд лікаря перед виїздом з підприємства, сам автобус перевіряє механік перед виїздом, про що він робить відповідний запис у журналі випуску транспортних засобів на лінію», – повідомляє директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА Орест Шуліковський.
ТзОВ «Успіх БМ» працює на ринку перевезень пасажирів з 2000 року. Рухомий склад підприємства складається зі 175 транспортних засобів, в тому ж числі резервні автобуси. Середньооблікова чисельність водіїв становить 240 осіб. Загальна чисельність працівників товариства становить понад 300 осіб. Щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів проводять троє кваліфікованих контролерів технічного стану автотранспортних засобів, а щоденний огляд стану здоров’я водіїв – 4 медичних працівники.
Департамент дорожнього господарства закликає жителів області, у разі виявлення фактів порушення перевізниками розкладу чи схеми руху звернутися до департаменту для прийняття управлінських рішень та унеможливлення надалі таких порушень. Зареєструвати звернення можна за коротким номером «Гарячої лінії області» – 1684, або номером «Урядової гарячої лінії» -1545.
За темою
- У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18.04.2026, 14:56
- До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
18.04.2026, 11:04
- На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
18.04.2026, 10:58
- На кордоні з Польщею виявили долар із перевищенням радіації у 1905 разів
17.04.2026, 21:49
- У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
17.04.2026, 21:31
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми