• Головна
  • Новини
  • За півтора року війни 228 релігійних громад Хмельниччини перейшли до ПЦУ

13.09.2023, 22:32

За півтора року війни 228 релігійних громад Хмельниччини перейшли до ПЦУ

Від початку повномасштабного вторгнення РФ у Хмельницькій області зареєстровано статути 257 релігійних громад УПЦ в новій редакції, з яких 228 перейшли до ПЦУ

Про поточну ситуацію щодо релігійних питань в регіоні час брифінгу розповіла начальниця відділу аналітики та комунікацій Хмельницької обласної військової адміністрації Людмила Черевченко.

За її словами, усього з 24 лютого 2022 року до 8 вересня цього року обласна військова адміністрація зареєструвала статути 257 релігійних громад УПЦ в новій редакції, з яких 228 перейшли до ПЦУ. Чотири таких статути зареєстровані впродовж минулого тижня.

"На розгляді перебувають ще чотири звернення і близько 30 релігійних громад УПЦ здійснюють підготовку відповідних документів для юридичного оформлення прийнятого рішення про перехід до ПЦУ", – наголосила Черевченко.

Також вона додала, що загалом релігійна ситуація в області стабільна, конфліктні ситуації відсутні.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: