• Головна
  • Новини
  • За одну ніч встиг спалити три військові позашляховики: в Харкові затримали палія

15.08.2024, 17:46

За одну ніч встиг спалити три військові позашляховики: в Харкові затримали палія

У Харкові затримали зловмисника, який підпалював військові автівки.

Про це повідомляють поліція Харківщини, СБУ.

Дослівно поліція: "Чоловік заздалегідь підшуковував автомобілі, які за зовнішніми ознаками можуть належати військовим, з метою їх подальшого підпалу. За одну ніч він встиг спалити три військових позашляховики на території Салтівського району. Всього на рахунку палія шість пошкоджених автівок".

 

Зазначається, що оперативники карного розшуку спільно з працівниками СБУ викрили 22-річного місцевого мешканця. За даними СБУ, йдеться про контрактника-дезертира, який самовільно залишив військову частину і переховувався в обласному центрі.

 

За підпал кожної автівки він мав отримати 40 тисяч гривень. У ході проведення слідчих дій правоохоронці встановили його причетність до ще трьох підпалів в Індустріальному районі Харкова.

Палія затримали, перевіряється його причетність до співпраці зі спецслужбами Росії.

Слідчі повідомили зловмиснику про підозру в умисному знищенні або пошкодженні майна. Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк до 10 років.

Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Вказано, що поліцейські перевіряють затриманого на причетність до вчинення диверсійних заходів на користь країни-агресора.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: