• Головна
  • Новини
  • За добу українські військові знешкодили ще 1270 окупантів та 67 артсистем

25.06.2026, 09:20

За добу українські військові знешкодили ще 1270 окупантів та 67 артсистем

Протягом минулої доби Сили оборони України ліквідували та поранили близько 1270 російських військових. Від початку повномасштабного вторгнення загальні втрати армії РФ в особовому складі сягнули орієнтовно 1 397 060 осіб.

Як повідомили у Генеральному штабі ЗСУ, за добу українські захисники також знищили значну кількість ворожої техніки та озброєння.
Зокрема, російська армія втратила:
1 танк;
2 бойові броньовані машини;
67 артилерійських систем;
4 реактивні системи залпового вогню;
3 засоби протиповітряної оборони;
1994 безпілотники оперативно-тактичного рівня;
450 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн;
6 одиниць спеціальної техніки;
2 наземні робототехнічні комплекси.
Загалом від початку повномасштабної війни українські військові знищили понад 12 тисяч російських танків, майже 25 тисяч бойових броньованих машин та понад 44 тисячі артилерійських систем. Дані щодо втрат противника уточнюються.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Богдан Козійчук

ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: