За п'ять годин після арешту ексглави Офісу президента Андрія Єрмака, якого підозрюють у причетності до легалізації 460 млн грн під час будівництва будівництва елітного котеджного містечка "Династія" під Києвом, внесли майже 15 мільйонів гривень застави з необхідних 140 мільйонів.
Про це повідомили джерела "Української правди".
За даними джерел, кілька людей уже внесли частину застави у сумі 14 500 666 гривень.
Зокрема, Гришкан Григорій Олександрович перерахував 666 гривень, Свириба Сергій Степанович – 6,5 мільйона гривень, а Тапанова Роза Асхатівна – 8 мільйонів гривень.
Таким чином, для внесення повної застави залишається ще понад 125 мільйонів гривень.
За темою
- ССО взяли під повітряний контроль частину сухопутного шляху до Криму
06.06.2026, 18:23
- Міністр оборони Польщі зустрівся з Будановим щодо підрозділу ССО
06.06.2026, 15:47
- Рибальське судно зазнало нападу біля Криму та потонуло, є загиблий
06.06.2026, 13:12
- Олег Тягнибок отримав поранення на фронті внаслідок удару російського FPV-дрона
06.06.2026, 10:42
- ПС: Росія уночі атакувала 272 дронами
06.06.2026, 09:06
Обговорення
Суспільство
ТОП
В рейсовому автобусі знайшли хутро на сотні тисяч
6 червня: що треба знати про цей день
У Львові презентували відреставроване панно «Збір винограду»
ПС: Росія уночі атакувала 272 дронами
За добу Сили оборони України відмінусували ще 1380 окупантів та понад 476 одиниць техніки – Генштаб
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні