• Головна
  • Новини
  • За 10 місяців роботи соціальний патруль виявив у Львові 50 бездомних людей

28.10.2022, 14:44

За 10 місяців роботи соціальний патруль виявив у Львові 50 бездомних людей

Від початку року соціальний патруль, який діє при Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вулиці Кирилівській, 3а, 124 рази виїжджав у місця, де перебувають люди, які не мають домівки

Про це повідомляють у Львівській міській раді.

За цей період виїзна бригада виявила 50 бездомних, які не перебували на обліку в центрі: з ними зараз працюють фахівці.

Загалом за час існування Центру працівники здійснили 2134 соціальні патрулі, під час яких виявили 385 бездомних осіб. Під час соціального патрулювання працівники 197 разів викликали медиків та 41 – поліцію.

Здебільшого соціальний патруль здійснює виїзди тричі в тиждень. Лише за останні сім днів під час патрулювань соціальні працівники Центру обліку виявили двох бездомних осіб. Зокрема, на вул. Кульпарківській, 95 соціальний патруль виявив бездомного чоловіка – про нього повідомила небайдужа львів’янка. Чоловік поводився доволі агресивно, тож довелося викликати правоохоронців та медиків. Ще один виклик здійснили мешканці будинку, що на вул. Одеській, 12. У під’їзді дому перебував бездомний молодий чоловік. Соціальні працівники з’ясували, що хлопець є внутрішньо переміщеною особою. Після роз’яснень він погодився переїхати на нічліг до Центру обліку.

"Ми надзвичайно радіємо, коли наша робота є корисною для бездомних людей. Але найбільше тішимося тоді, коли після клопіткої роботи фахівців, наші підопічні повертаються до нормального життя: тобто знаходять роботу і житло", – додали у Центрі обліку.

Водночас у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб звертаються до всіх небайдужих львів’ян з проханням повідомляти про місця перебування бездомних, якщо вони потребують допомоги, за тел.: 15-80, 233-14-79. Адже просте повідомлення може врятувати життя людині, яка з певних причин опинилася на вулиці.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: