• Головна
  • Новини
  • Жорін підтримав зниження мобілізаційного віку в Україні за певних умов

28.01.2025, 08:43

Жорін підтримав зниження мобілізаційного віку в Україні за певних умов

Заступник командира Третьої окремої штурмової бригади Максим Жорін висловився за зниження мобілізаційного віку в Україні, але наголосив, що це має відбуватися за дотримання двох важливих умов.

Як зазначив Жорін у своєму Telegram-каналі, першою умовою є можливість для молоді підписувати контракт на визначений термін.

"Вважаю, що молоді ми маємо дати можливість підписати контракт на рік або два, а не до завершення військового стану", — заявив він.

Другою умовою є грошова мотивація. Жорін наголосив на важливості одноразових виплат при укладанні контракту, що, на його думку, стане додатковим стимулом для молодих людей вступати до лав Збройних Сил України.

"Зрозумілі перспективи щодо строків служби разом із фінансовою мотивацією можуть навіть збільшити кількість добровольців серед молоді", — резюмував він.

Ця ініціатива викликала активне обговорення в суспільстві, оскільки питання мобілізації є актуальним у контексті тривалої війни в Україні.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: