• Головна
  • Новини
  • Жителі Львівщини зможуть безкоштовно отримати LED-лампи замість ламп розжарювання

24.01.2023, 18:40

Жителі Львівщини зможуть безкоштовно отримати LED-лампи замість ламп розжарювання

На Львівщині жителі зможуть безкоштовно отримати LED-лампи замість ламп розжарювання. Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Програма працюватиме за таким алгоритмом: людина приносить 5 справних ламп розжарювання у відділення "Укрпошти", де обмінює їх на енергоощадні. Використання таких ламп допоможе скоротити споживання електроенергії. 

Обмін відбуватиметься двома шляхами:

  • Перший – через реєстрацію в "Дії". На порталі тривав запис на бета-тест послуги "Обмін лампочок". У заяві треба було заповнити інформацію про себе. Попередня реєстрація в "Дії" гарантує, що ви зможете обміняти свої старі лампочки, адже на вашу заяву готують резерв. Наразі форма реєстрації в "Дії" закрита, бо набралася максимальна кількість учасників для тестування послуги, однак невдовзі форму знову відкриють. Про це повідомлять додатково.
  • Другий спосіб – просто прийти у відділення "Укрпошти". Зі собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та 5 ламп розжарювання. Зробити обмін можна буде лише раз.

Програма обміну старих ламп розжарювання на енергоощадні – ініціатива Президента України Володимира Зеленського. Фінансує проєкт Єврокомісія. "Станом на зараз програму тестують у Львові та кількох інших великих містах України – у бета-режимі. Врахувавши усі аспекти, програму розширять і всі охочі зможуть скористатись такою можливістю", – написав Козицький.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: