15.05.2026, 12:05

З полону повернувся захисник зі Львівщини Ігор Гбур

У п’ятницю, 15 травня, в межах чергового обміну з полону повернувся захисник зі Львівщини – Ігор Гбур. Про це повідомив керівник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Після чотирьох років російського полону додому повертається наш захисник зі Самбірського району – Ігор Гбур. Наш земляк з Хирівської громади служив у Першому прикордонному загоні. Молодший лейтенант», – написав Максим Козицький.

Ігор Гбур потрапив у ворожий полон у травні 2022 року, під час оборони «Aзовстaлі».

Нагадаємо, у п'ятницю 15 травня Україна та Росія провели обмін полоненими, під час якого вдалося повернути 205 українських громадян. Це перший етап обміну 1000 на 1000.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Богдан Козійчук

ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: