• Головна
  • Новини
  • З початку року на Івано-Франківщині спіймали майже 300 нетверезих водіїв

03.02.2022, 09:44

З початку року на Івано-Франківщині спіймали майже 300 нетверезих водіїв

Впродовж січня 2022 року працівники груп реагування патрульної поліції Івано-Франківщини, а також франківські патрульні склали 260 протоколів за нетверезе водіння.

Про це повідомив сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

За таку їзду на порушників поліцейські склали адмінпротоколи за ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння), їх правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

З метою попередження фактів керування транспортом у нетверезому стані співробітники поліції приділяють пильну увагу виявленню цього виду порушень.

Водіям слід не забувати про дотримання Правил дорожнього руху і пам’ятати – керування у стані сп’яніння є небезпечним як для самого керманича, так і для оточуючих.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Прикордонники відбили 3 атаки "вагнерівців" у Бахмуті

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Схоже, ООН важко ухвалити рішення, яке визнає, що росіяни не така велична нація, як нам розповідали десятки років

Василь Чорний

Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО ВИЗНАЧНУ РОЛЬ ЄВГЕНА ОЛЕСНИЦЬКОГО В УКРАЇНСЬКОМУ СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ НАПРИКІНЦІ ХІХ – ПОЧ. ХХ ст.

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: