У пункті пропуску «Ужгород» прикордонники Чопського загону спільно з митниками запобігли спробі незаконного ввезення в Україну великої партії тютюнових виробів.
Під час огляду туристичного автобуса, який прямував із Риму до Львова, правоохоронці звернули увагу на підозрілий вантаж. У багажному відділенні транспортного засобу вони виявили 10 ящиків, щільно запакованих тютюновими виробами. Як з’ясувалося, це був снюс — різновид бездимного тютюну, який виготовляють із вологого подрібненого листя.
Снюс є поширеним у скандинавських країнах, зокрема у Швеції та Норвегії, але в інших державах ЄС його продаж офіційно заборонений. Незважаючи на це, його намагаються нелегально завозити для подальшої реалізації на «чорному ринку».
За інформацією прикордонників, вантаж належав двом водіям автобуса. У коробках нарахували 2400 упаковок тютюнових виробів. Усі вони були вилучені співробітниками митниці. Остаточна вартість конфіскованої продукції зараз встановлюється експертами.
Правоохоронці нагадують: за контрабанду тютюнових виробів українське законодавство передбачає серйозну адміністративну та кримінальну відповідальність, включно зі значними штрафами та конфіскацією транспортних засобів.
За темою
- У Львові в ДТП з Tesla постраждали троє дітей
19.04.2026, 11:11
- У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18.04.2026, 14:56
- До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
18.04.2026, 11:04
- На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
18.04.2026, 10:58
- На кордоні з Польщею виявили долар із перевищенням радіації у 1905 разів
17.04.2026, 21:49
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18 квітня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми