42-річного громадянина України затримали під в’язницею в населеному пункті Тшебіня (Малопольське воєводство).
Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт Карпатського відділу прикордонної служби, українець вийшов з польської в’язниці, де відсидів загалом майже половину свого життя - 19 років.
Чоловіка засудили за вбивство до 25 років ув'язнення, однак випустили на 6 років раніше на умовах УДЗ (умовно-дострокове звільнення від відбування покарання). Протягом 19 років засуджений побував у кількох карних закладах Польщі: в Кракові, Тарнові, Перемишлю, Яшлє, Саноку, Ухерцах Мінеральних і насамкінець в Тшебіні.
Після виходу на волю громадянина України одразу затримали вже співробітники прикордонної служби. Чоловіка покарали депортацією й додатковою забороною на в'їзд до Польщі й інших країн Шенгенської зони протягом наступних 3-х років.
За темою
- На території Польщі правоохоронці затримали журналістів з Волині, які знімали торгівлю країни з Росією
13.03.2024, 16:55
- У Польщі назвали умову постачання зброї Україні
25.09.2023, 14:20
- Польща підтримуватиме Україну до останнього дня боротьби – Дуда
23.08.2022, 15:23
- Польща заборонила імпорт російського вугілля
29.03.2022, 21:47
- Польща вишле десятки російських дипломатів за шпигунство
23.03.2022, 12:59
Обговорення
Світ
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми