17.12.2024, 15:03
Юнака, який хотів підкупити прикордонника і налагодити нелегальний канал переправлення ухилянтів, затримали на Закарпатті
За процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону повідомлено про підозру 18-річному жителю Хустського району за фактом надання службовій особі неправомірної вигоди та організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 369 та ч. 3 ст. 332 КК України).
За даними слідства, підозрюваний запропонував інспектору прикордонної служби налагодити канал переправлення військовозобов’язаних до країн ЄС повз офіційні пункти пропуску.
За інформацію про місця розташування прикордонних патрулів та не створення ним перешкод юнак запропонував прикордоннику хабар – 2 тисячі доларів США з кожного клієнта.
Останній погодився на протиправну співпрацю, але повідомив про це керівництво і правоохоронців та надалі діяв під їх контролем з метою викриття злочину.
Під час спроби надати інспектору обумовлену суму коштів підозрюваного затримали у порядку ст. 208 КПК України. Наразі йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення понад 240 тисяч гривень застави. Перевіряється причетність до злочину інших осіб.
За темою
- На Закарпатті розслідують смерть 29-річного чоловіка після перебування у ТЦК
15.06.2026, 17:15
- В Ужгороді поліція під час спецоперації затримала чоловіка, який взяв в заручники дружину з дитиною
11.06.2026, 20:28
- Директора Ужгородського БТІ підозрюють у схемі з оформленням неіснуючого будівництва на землю
10.06.2026, 16:27
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали переправника, а згодом — ще трьох його поплічників
03.06.2026, 11:05
- На Закарпатті 8-річний хлопчик отримав опіки майже половини тіла під час спалювання сміття
31.05.2026, 20:52
Обговорення
Ужгород
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні