• Головна
  • Новини
  • "Це дні великого шансу, який знову й знову дарує нам життя", - Юлія Тимошенко

02.05.2021, 17:16

"Це дні великого шансу, який знову й знову дарує нам життя", - Юлія Тимошенко

"Великдень – це день великого Дива Господнього. День, коли сталося те, чого не мало статися. Коли постав Христос із мертвих. Коли всі зневірені й убогі побачили світло, коли отримали надію. День, коли настав новий святий ранок на Землі…".

 Про це сказала Юлія Тимошенко у привітанні українців з Великоднем: "Великдень, Паска, Воскресіння Христа… Вже більше як дві тисячі років християнству. І, здавалося б, в чому тут диво та неповторність? З року в рік – ті ж традиції та звичаї, ті ж таїнства та ритуали.

Але кожного разу ми відзначаємо Великдень, як заново. Ми чекаємо його, як вперше. З великими надіями і сподіваннями. Бо це – велике свято пробудження і оновлення, весни і відродження. І тоді розумієш, що це не тільки про релігію. Це про віру, надію та любов у їхніх найвищих сенсах і проявах. Це дні великого шансу, який знову й знову дарує нам життя. Це дні, коли нібито списуються тобі гріхи та огріхи, коли сумніви поступаються місцем впевненості, коли набираєшся сил і віриш у себе.

Ця сила відчувається сьогодні скрізь. І у чарівній магії власноруч спеченої паски. І у давніх звичаях та соборних таїнствах. І у передзвонах церков у Великодню ніч. Я вже не кажу про неповторні українські великодні писанки, які давніші й за саме християнство, з їхнім мікро- і макрокосмом, в яких поміщається цілий Всесвіт…

Великдень – це день великого Дива Господнього. День, коли сталося те, чого не мало статися. Коли постав Христос із мертвих. Коли всі зневірені й убогі побачили світло, коли отримали надію. День, коли настав новий святий ранок на Землі…

Христос Воскрес! Божої ласки всім!".

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

Михайло Цимбалюк

У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

Уляна Парпан

Замість обіцяного прозорого ринку - дерибан

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: