• Головна
 • Новини
 • Європарламентарі підтримали відмову від переведення годинників

26.03.2019, 23:06

Європарламентарі підтримали відмову від переведення годинників

Європейський парламент проголосував за відмову від практики переходу на літній та зимовий час у Євросоюзі з квітня 2021 року.

За таке рішення проголосували 410 парламентарів, проти 192, пише ВВС.

Європарламент не є останньою інстанцією у цьому питанні, але його рішення стане підґрунтям для обговорення з країнами ЄС у межах підготовки остаточного закону. Так, країни-члени ЄС ще мають висловити свої позиції.

У парламентській доповіді на користь відмови від переведення годинників зазначають, що наукові дослідження пов’язують зміни часу із захворюваннями серцево-судинної або імунної систем, оскільки вони переривають біологічні цикли. Також у документі є аргументи щодо того, що переведення годинника не сприяє енергозбереженню. 

Нагадаємо, у вересні 2018 року президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер закликав скасувати перехід на літній та зимовий час після того, 84% із 4,6 мільйона громадян ЄС підтримали ідею відмови від переведення. Критики стверджують, що 70% респондентів були німцями, а тому опитування не репрезентативне.

Раніше депутати Київради пропонували переглянути доцільність переходу на літній час, зазначивши, що він негативно позначається на психологічному та фізіологічному стані громадян.

Громадське

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: