Євро-2020: збірна Франції не змогла переграти Угорщину: 1 до1

У другому турі групи F на Євро-2020 збірна Франції зустрічалася з Угорщиною.

Про це пише ZN.UA .

Поєдинок проходив в Будапешті і завершився внічию з рахунком 1:1.

Угорці обрали оборонну тактику, сподіваючись на контратаки, тоді як Франція володіла м'ячем і домінувала на полі.

Проте, саме угорський план дав результат. Перед самою перервою Фіола отримав знижку від партнера, пішов від захисника і пробив точно в нижній кут воріт - 1:0.

Франція продовжила активно атакувати і зуміла зрівняти рахунок на 66-й хвилині - Мбаппе виграв боротьбу за м'яч, перевів його в центр штрафного, а Грізманн розстріляв ворота.

До кінця поєдинку угорці перебували в захисті і зуміли втримати нічию.

Варто відзначити повний аншлаг на стадіоні - матч відвідали 67 тисяч фанатів.

Угорщина - Франція - 1:1
Голи: Фіола, 45+2 - Грізманн, 66

Угорщина: Гулачі, Ботка, Орбан, Солоі, Него, Кляйнхайслер (Ловренчич, 84), Надь, Шефер (Чері, 76), Фіоло, Салаї (Ніколіч, 27), Шоллоі

Франція: Льоріс, Павар, Варан, Кімпембе, Дінь, Канте, Погба (Толіссо, 76), Рабіо (Дембеле, 57, Лемар, 87), Грізманн, Бензема (Жиру, 76), Мбаппе

Попередження: Ботка - Павар