Євросоюз посилює санкції проти режиму Олександра Лукашенка в Білорусі. ЄС вирішив заморозити активи та заборонити отримання віз 78 причетним до режиму фізичним особам.
До списку потрапили бізнесмени, а також члени родини Лукашенка, повідомив журналіст Radio Liberty Рікард Джозвяк у Twitter, передає Лівий берег.
Також до переліку потрапили прокурори, судді, поліцейські, військові високопосадовці і ректори кількох вишів. Інформацію про санкції мають оприлюдини сьогодні в офіційному журналі ЄС.
Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель повідомив, що новий пакет санкцій буде затверджують на сьогоднішньому засіданні глав МЗС. За його словами, до списку потрапили близько 86 фізичних та юридичних осіб, пише "Інтерфакс-Україна". Західні ЗМІ писали, що санкції, крім фізосіб, стосуватимуться щонайменше семи компаній.
Нагадаємо, у червні Bloomberg повідомило, що Європейський Союз має намір запропонувати санкції щодо 71 організації та людини у межах нового раунду обмежувальних заходів проти режиму в Білорусі. Обмежувальні заходи хотіли накласти на суддів, прокурорів і представників так званої влади.
Євросоюз вже застосував санкції щодо семи білоруських організацій та 88 фізичних осіб, включно з Олександром Лукашенком, і працює над розширенням списку. Цей процес було запущено ще до затримання блогера Романа Протасевича.
Запропоновані санкції попередньо мають бути схвалені країнами-членами ЄС перед тим, як набути чинності.
За темою
- Лукашенко боїться, що його вистежать через мобільний телефон
21.01.2024, 16:21
- Литва хоче відгородитися від білорусі парканом навіть на болотах
18.09.2023, 18:49
- Росія вивела майже всіх своїх військових із Білорусі
14.07.2023, 15:47
- У Білорусі відбудеться командно-штабне навчання, ЗСУ готові до будь-якого перебігу подій – Генштаб
01.09.2022, 16:44
- 55 тривог та десятки обстрілів за добу: як Білорусь “привітала” Україну 24 серпня
26.08.2022, 10:38
Обговорення
Світ
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні