• Головна
  • Новини
  • Ярослава Магучіх установила юніорський світовий рекорд у стрибках у висоту

19.01.2020, 09:49

Ярослава Магучіх установила юніорський світовий рекорд у стрибках у висоту

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх установила новий юніорський світовий рекорд у стрибках у висоту в приміщенні.

Про це пише Лівий берег

У суботу, 18 січня, вона здобула перемогу на меморіалі Дем'янюка у Львові з результатом 2,01 м. Це на два сантиметри вище від її попереднього досягнення, встановленого рік тому.

Це також повторення рекорду України в приміщенні та новий рекорд меморіалу. Для порівняння, минулого року його виграла Юлія Левченко з результатом 196 см.

Стрибок Магучіх - найкращий результат сезону у світі.

2019 року Магучіх стала чемпіонкою Європи U-20, а також наймолодшою в історії медалісткою дорослих чемпіонатів світу, двічі побивши юніорський світовий рекорд (2,02 м і 2,04 м).

У жовтні Магучіх також перемогла в номінації Women's Rising Star, на думку EA Golden Tracks, а в листопаді перемогла в номінації Rising Star за підсумками церемонії World Athletics.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: