• Головна
  • Новини
  • Який фільтр води обрати? 80% хвороб пов’язано з незадовільною якістю питної води

22.01.2023, 21:55

Який фільтр води обрати? 80% хвороб пов’язано з незадовільною якістю питної води

Якість життя кожної людини у світі залежить від низки факторів, які безпосередньо впливають на загальний стан організму. Це і чистота повітря, спосіб життя, якість продуктів харчування, а також питної води.

У сучасному світі та техногенному прогресу є варіанти як покращити якість води. До прикладу це фільтр для води – вони не пропускають бактерії, віруси, хлор та різноманітні домішки, таким чином очищаючи воду від 90%  забруднень. 

Вплив забрудненої води на організм людини

Забруднена питна вода згубно впливає на здоров’я людини. Мільярди вірусів і бактерій у воді призводять до спалахів епідемій, інфекційних захворювань, а токсичні речовини – до масових отруєнь. Вона є найпростішим хімічним компонентом живої матерії, яка об’єднує усі організми, які населяють нашу планету.

Значна кількість хвороб людини пов’язана з незадовільною якістю питної води і порушенням санітарно-гігієнічних норм водопостачання. Вживання недоброякісної питної води(до 2 літрів на добу) суттєво погіршує здоров’я, зумовлюючи виникнення специфічних хвороб.

Так, за даними всесвітньої організації охорони здоров’я більше 80% відомих сьогодні хвороб пов’язано з незадовільною якістю питної води.

Як покращити якість води?

Сьогодні одним з найбільш ефективних способів боротьби з неякісною питною водою є установка індивідуальних систем очищення, доочищення води. Індивідуальні системи очищення, доочищення води –  це фільтри для води, робота яких ґрунтується на методах механічної фільтрації, сорбційних методах, технології зворотного осмосу, технології ультрафіолетової стерилізації. Ці системи побудовані за принципом промислових систем водопідготовки (муніципальна або промислова очистка води), але з меншою продуктивністю. 

Чи якісна підземна вода? 

Підземна вода має менше проблем. В ній немає органічних та хлорорганічних речовин, але вона зазвичай тверда та часто має високий вміст заліза, мангану та сірководню, а тому вода має неприємний металічний присмак Усі ці проблеми може вирішити фільтр зворотного осмосу. Це найкращий метод отримати чисту і безпечну воду вдома без носіння бутлів, дорогої доставки та тонн шкідливого для навколишнього середовища пластику.

Принцип роботи фільтра зворотного осмосу заснований на роботі зворотноосмотичної мембрани, яка здатна затримувати навіть найдрібніші іонні домішки, включаючи іони металів, органічні сполуки та інші домішки. Таким чином, можна сміливо стверджувати, що системи водоочищення у вигляді фільтрів дійсно працюють і приносять значну користь організму людини.

 

 

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: