• Головна
 • Новини
 • Як на Буковині працюють з умовно засудженими неповнолітніми

08.05.2021, 16:41

Як на Буковині працюють з умовно засудженими неповнолітніми

У Центрі пробації в Чернівецькій області працюють з засудженими, які відбувають умовний термін. Спеціалісти розробляють психологічний портрет людини та оцінюють, чи має вона схильність зчинити злочин повторно. Якщо ні, то просять суд не відправляти засудженого в колонію. Серед підопічних центру — 17-річний буковинець, якого засудили через шахрайство в інтернеті.

Про це пише Суспільне.

Неповнолітнього хлопця, який називає себе Владиславом, кіберполіція затримала, коли той був вдома. Він розповідає, що одразу зрозумів, чому до нього прийшли правоохоронці.

Хлопець провів один фейковий конкурс в інстаграмі — взяв 1100 гривень від двох спонсорів, після чого заблокував їх у мережі. На організатора написали заяву в поліцію, Владислав отримав два роки умовного терміну.

"Мені потрібні були гроші. Мама не знала про конкурси, просто брав у неї картку і казав, що заробляю на рекламі в інтернеті", — розповідає Владислав.

Під час досудового слідства з Владиславом працювали у Центрі пробації. Спеціалісти рекомендували дати хлопцю умовний термін. Нині він п'ятий місяць займається в центрі з психологом. Владислав не намагався вступити до коледжу, бо боявся подаватися з низькими оцінками. Зараз шукає роботу.

Якщо протягом року він не вчинить повторного правопорушення — з нього знімуть судимість.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: