• Головна
 • Новини
 • Як львівські нардепи у парламенті виступають: Цимбалюк – 67, Юраш – 0

11.01.2022, 12:17

Як львівські нардепи у парламенті виступають: Цимбалюк – 67, Юраш – 0

Leopolis.news вирішив проаналізувати, як львівські обранці у парламенті користуються таким важливим інструментом своєї політичної та парламентської діяльності, як виступи під куполом Верховної Ради України.

І так, за даними сайту Верховної Ради України 27 львівських нардепів за чотири місяці роботи 6 сесії (з 7 вересня по 17 грудня 2021р.) у парламенті виступали сумарно 425 разів: 130 з трибуни і 295 з місця. Щодо останніх, то це в значній мірі короткі виступи чи репліки, бо до виступів зараховують навіть слова: «Прошу передати слово депутату ... », - сказано у повідомленні.

Серед львівських парламентарів абсолютним рекордсменом за кількістю виступів у ВРУ є член фракції «Батьківщина» Михайло Цимбалюк – 67 виступів, в т.ч. 22 з трибуни. На керівника львівських батьківщинівців припадає 15,8 % виступів усіх львівських нардепів.

На другому місці член фракції «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Загородній: 6 виступів з трибуни і 44 з місця (11,8% від виступів усіх нардепів-львів’ян). До речі, його колега по фракції Тарас Козак жодного разу під час 6 сесії не виступив.

На третьому місці співголова депутатської групи «Партія «За майбутнє» Тарас Батенко, який виступав з парламентської трибуни 12 разів і ще 30 – з місця (10% від виступів усіх нардепів-львів’ян).

Сумарно на трьох нардепів-рекордсменів з Львівщини припадає 36,8% усіх виступів парламентарів-львів’ян.

Ораторська активність членів фракції партії «Європейська солідарність» була наступною: Микола Княжицький виступав 3 рази з трибуни і 16 з місця, Олег Синютка – 5 разів з трибуни і 12 з місця, Михайло Бондар виступив 11 разів з трибуни і 13 разів з місця, Степан Кубів виступав 19 разів з місця, Андрій Лопушанський виступав 5 разів з місця, Софія Федина – 10 разів з трибуни і 27 з місця, Микола Величкович – 1 раз з трибуни і 6 з місця, екс-спікер парламенту Андрій Парубій виступив 1 раз з трибуни.

Досить активними спікерами були нардепи з «Голосу». Роман Лозинський виступав з трибуни 9 разів і 23 з місця, Галина Васильченко – 3 рази з трибуни і 22 з місця, Наталя Піпа – 6 разів з трибуни і 9 разів з місця, Ярослав Рущишин – 1 раз з трибуни і 12 разів з місця.

Досить слабо виступали у парламенті львівські депутати фракції «Слуга народу»: на семеро нардепів лише 14 виступів. Причому більша половина з них припадає на Юрія Камельчука: 5 виступів з трибуни і 3 з місця. Інші провладні парламентарі були не дуже говіркими:  Ірина Верещук мала по одному виступу з трибуни і з місця, Ростислав Тістик мав 3 виступи з місця, а Орест Саламаха виступав з місця лише одного разу. Натомість Євген Петруняк, Остап Шипайло та Святослав Юраш під час 6 сесії парламенту не виступили жодного разу.

Член депутатської групи «Довіра» депутат-мажоритарник Павло Бакунець виступав 33 рази з трибуни і 4 з місця, а його колега Андрій Кіт мав єдиний виступ з трибуни. Член депутатської групи «Партія «За майбутнє» Ярослав Дубневич під час 6 сесії ще жодного разу не виступав.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: