Андрій Вихопень

політичний оглядач, блогер

Андрій Вихопень родився у Львові в 1969 році, громадський діяч, політичний оглядач, блогер, редактор пабліка "Львівська політика".


11.04.2019, 00:15

Я розумію, чому важливо для Порошенка шоу 14 квітня

Ну, по-перше, стадіон, це круто у будь-якому разі, тим більше голови ОДА вже зібрали вболівальників, автобуси, квитки на потяги тощо, так би мовити, каса пішла і здоров'я також, ось один Олег Михайлович на Львівщині скільки сил доклав...

По-друге, армії "олєшків" треба щось вірусити в мережі, адже заплачено їм до кінця місяця. І в ізраїльського політтехнолога, автора всього цього "кошмару", креативних фотожаб і банерів з тезами генералісімуса вже заготовлено прірву.

По-третє, коли західні донори спитають: А ДЕ 18 МЛРД, ЩО МИ ВЛИЛИ В 2018-му?, то є на це відповідь: А ДУМАЄТЕ ДЕШЕВО НА "ОЛІМПІЙСЬКОМУ" ДЕБАТУВАТИ І АНАЛІЗИ ЗДАВАТИ?

І на останок. Якому політику не хочеться соло виступити на стадіоні... ой та всі б хотіли, буде що потім згадати і внукам розказати...".

Фото - Opinion

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: