Після трагедії, що сталася з професоркою Львівської політехніки Іриною Фаріон, стало відомо, хто залишився в її квартирі. За словами найближчої подруги Ірини, Оксани Микитюк, у квартирі продовжує жити кішка на ім'я Белла.
У розмові з виданням "Обозреватель" Микитюк розповіла, що кішка була постійною супутницею Фаріон, і після її смерті, Белла залишилася жити в тому ж помешканні. Доглядати за твариною тепер взялася дочка Ірини, Софія.
"Белла – неймовірно поважна й самодостатня. Я інколи жартувала, що це не Белла живе в хаті Ірини, а все навпаки: вона приходить у гості до своєї киці", — зазначила подруга. Кішці вже близько 20 років, і, за словами Микитюк, її вік може наближатися до 21 року.
Подруга Фаріон зазначила, що залишити кішку в квартирі було єдиним правильним рішенням, оскільки Белла ніколи не залишала це місце, і невідомо, як вона б пережила переїзд.
Оксана Микитюк також висловила невизначеність щодо того, чи розуміє Белла, що сталося з її господинею.
За темою
- Два пріоритети — допомога постраждалим та відновлення будинків: Андрій Москаленко про ліквідацію наслідків обстрілу
01.08.2026, 20:58
- Хлопчика, якого врятували з-під завалів після ракетної атаки на Львів, виписали з лікарні
01.08.2026, 17:00
- 11 осіб травмовані внаслідок зіткнення легковика з автобусом на Львівщині
01.08.2026, 12:07
- У Львові знову розквітнуть гладіолуси: Ботанічний сад Львівського університету запрошує на III Виставку косариків
01.08.2026, 11:39
- На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
01.08.2026, 10:57
Львів
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
11 осіб травмовані внаслідок зіткнення легковика з автобусом на Львівщині
Хлопчика, якого врятували з-під завалів після ракетної атаки на Львів, виписали з лікарні
1 серпня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні