• Хет-трик Мораеса приніс "Шахтарю" перемогу над ПФК "Львів"

22.11.2019, 23:59

Хет-трик Мораеса приніс "Шахтарю" перемогу над ПФК "Львів"

У поєдинку відкритті 15-го туру Української Прем’єр-ліги "Шахтар" приймав футболістів "Львову".

Про це пише УНН.

На старті баталію комбінацію команди завершив Жуніор Мораес, який замкнув навіс від Болбата. В середині тайму нічийний рахунок на табло встановив Татарков, який опинився за спинами оборонців та пробив Пятова.

По перерві команда Каштру зняла питання стосовно переможця, оформивши результат з комфортною різницею – 4:1. Спочатку Мораес забив ще двічі, а крапку поставив Алан Патрік.

Відзначимо, що "гірники" після 15 турів лідирують, маючи 43 очки із 45 можливих. "Львів" передостанній з 11 балами.

Додамо, що 26 листопада на "гірників" чекає виїзний матч Ліги чемпіонів із "Манчестер Сіті".