• Головна
  • Новини
  • Всесвітній день вітру - на Львівщині працює 3 вітрових електростанції

15.06.2021, 10:57

Всесвітній день вітру - на Львівщині працює 3 вітрових електростанції

День вітру координований Європейською вітроенергетичною асоціацією (EWEA) і Глобальною Радою з вітроенергетики (GWEC). Цей день покликаний, аби підвищити розуміння суспільства потенціалу та невичерпності вітрових ресурсів і позитивних ефектів, які дає широкомасштабне використання відновлюваних джерел енергії.

Про це пише пресслужба Львівської ОДА.

З використанням  вітрової енергії людство зможе забезпечувати себе енергією з мінімальним збитком для екології і попередити глобальне потепління.

«На Львівщині працює 3 вітрових електростанції загальною потужністю 33,9  МВт. Також в області на різних стадіях реалізації є ще ряд проєктів вітрових електричних станцій. Адже, застосування енергії вітру створює можливості для заміщення традиційних видів палива, дозволяє зменшити споживання вугілля та природного газу, зменшити шкідливий вплив на довкілля», - зазначає директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Богдан Кейван.

Зазначимо, що в області реалізують «Комплексну програму підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки». Одним з напрямів програми є підтримка населення у впровадженні відновлюваних джерел енергії, зокрема малих вітрових електростанцій у приватних домогосподарствах.

Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації вітає всіх з Всесвітнім днем вітру.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

Мирослав Дністрянський

Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

Михайло Цимбалюк

У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: