
11.11.2024, 20:30
Ворог накопичує резерви поблизу Часового Яру та на Сіверському напрямку — ОТУ «Луганськ»
Російські війська активно накопичують резерви у районі Часового Яру та на Сіверському напрямку, що може свідчити про підготовку до нових наступальних дій.
Про це повідомила речниця Оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» Анастасія Бобовнікова в коментарі для Укрінформу.
Ситуація на Торецькому напрямку
За словами Бобовнікової, на Торецькому напрямку кількість штурмових атак значно зросла. Лише за минулу добу було зафіксовано 16 штурмів російських військ. "Ворог намагається просуватися малими піхотними групами, що є типовою тактикою для цього напрямку," — зазначила речниця. Вона також додала, що під час боїв у Торецьку було знищено або поранено близько 90 російських військових.
Підготовка до нових атак
У той же час на напрямках біля Часового Яру та Сіверська спостерігається зменшення кількості штурмів, проте росіяни продовжують накопичувати сили. За минулу добу на Сіверському напрямку було зафіксовано лише один штурм, але ситуація може змінитися найближчим часом. "Ми очікуємо, що активність бойових дій у цих районах відновиться, коли ворог зібрає достатньо резервів," — прокоментувала Бобовнікова.
Активне використання авіації
Російські війська продовжують активно застосовувати авіацію на всіх трьох напрямках, що перебувають у зоні відповідальності ОТУ «Луганськ». За словами речниці, протягом останньої доби російські літаки завдали ударів по Часовому Яру та Краматорську. На Торецькому напрямку окупанти випустили 13 керованих авіаційних бомб (КАБ), атакуючи Торецьк та Костянтинівку, а також здійснили дев'ять ударів некерованими авіаракетами по населеному пункту Дружба.
За темою
- ЗСУ за добу знищили 12 танків і понад 1200 окупантів: оновлені втрати ворога
13.04.2025, 09:59
- Росіяни доукомплектовують підрозділи і готуються до штурмів на Харківщині – ЗСУ
12.04.2025, 11:03
- У війні проти України РФ втратила ще 1240 військових – Генштаб
12.04.2025, 09:20
- Бійці ССО ЗСУ полонили 14 росіян на території Курської області, серед них троє офіцерів
11.04.2025, 19:53
- ЗСУ за добу знешкодили ще 1 210 окупантів і 15 ББМ
11.04.2025, 08:28
Обговорення
Новини з фронту
ТОП
Смертельна пожежа на Львівщині: у Шептицькому загинули двоє чоловіків
Науковці Львівського університету беруть участь у Програмі розвитку академічних менеджерів
12 квітня: все про цей день
Україна у 8 разів збільшила виробництво крилатих ракет у 2024 році – Мінстратегпром
Окупанти атакували 88 безпілотниками – постраждали п’ять областей
ФОТО
Відео

рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним

Василь Чорний
Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук
Про чистоту мови правничої