• Головна
  • Новини
  • Володимир Зеленський затвердив рішення РНБО про неможливість переговорів із Путіним

04.10.2022, 12:35

Володимир Зеленський затвердив рішення РНБО про неможливість переговорів із Путіним

Президент України Володимир Зеленський підписав рішення РНБО про неможливість проведення переговорів із президентом Росії Володимиром Путіним. Про це повідомляється на сайті глави держави.

Таким чином Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО від 30 вересня 2022 року “Щодо дій України у відповідь на спробу Російської Федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності”.

Також цим указом схвалено текст спільного звернення президента, голови Верховної Ради та прем’єр-міністра України до Організації Північноатлантичного договору.

Кабміну доручено підготувати пропозиції щодо багаторівневої системи гарантування безпеки на основі багатосторонніх і двосторонніх угод України та забезпечити посилення обороноздатності через збільшення постачання військово-технічної допомоги Україні. Верховній Раді рекомендовано прискорити прийняття законопроектів щодо санкційного та іншого реагування на ескалацію з боку Росії.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: