• Головна
 • Новини
 • Вода з популярного джерела біля Тернополя кишить бактеріями

21.11.2019, 08:13

Вода з популярного джерела біля Тернополя кишить бактеріями

Вміст бактерій у воді зі Смиківецького джерела, що біля Тернополя, у рази перевищує норму. Відтак пити воду там у сирому вигляді заборонено.

Про це повідомив сайт За Збручем.

Епідеміологи обстежували джерела сіл Острів, Смиківці, Ступки, Товстолуг та Гаї Гречинські. Відтак найбільш забруднена вода у Смиківцях, – розповідає лікар з загальної гігієни обласного лабораторного центру  Христина Черномиз. Тому перед вживанням воду із цього джерела необхідно кип’ятити.

«Здійснено моніторинг якості питної із природніх джерел в селах Острів, Смиківці, Ступки, Товстолуг та Гаї Гречинські Тернопільського району води за санітарно-мікробіологічними, санітарно-паразитологічними та санітарно-хімічними показниками. За результатами лабораторних досліджень якість питної води за санітарно – мікробіологічними показниками не відповідає вимогам лише із природнього джерела с.Смиківці. З метою попередження виникнення гострих кишкових інфекцій рекомендуємо вживати таку воду лише після кип’ятіння! За санітарно-хімічними та санітарно-паразитологічними показниками вода питна із 5- ти природніх джерел Тернопільського району відповідає нормативним вимогам».

В обласному лабораторному центрі наголошують: показники якості питної води із природніх джерел є нестабільні і залежать від багатьох факторів природнього характеру. Визначити безпечність питної води можна лише шляхом лабораторних досліджень.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: