15.11.2019, 20:52

Визначились ще два учасники Євро-2020

Три поєдинки групи H 9-го туру відбіркового циклу визначили імена двох команд, які візьмуть участь у фінальній стадії турніру.

Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

На "Стад-де-Франс" французька збірна святкувала мінімальну звитягу над молдованами (2:1). Гості вже на дев'ятій хвилині несподівано повели в рахунку. Вадим Раце точно пробив в результаті невдалих дій Клемана Лангле в обороні. Незадовго до перерви Рафаель Варан рахунок зрівняв. Французи продовжили тиснути і в другому таймі заробили пенальті, який упевнено реалізував Олів'є Жиру.

В іншій баталії групи Туреччина та Ісландія звели гру до нулів.

В підсумку французи йдуть першими у групі з 22 очками, турки другими з 20-ма. Обидві збірні отримали путівку на Євро-2020, залишивши за бортом Ісландію (16).

Варто зазначити, що французи двічі в історії ставали чемпіонами Європи (1984, 2000 роки). Для турків кращим результатом є вихід до півфіналу в 2008 році.

Додамо, що раніше путівки на Євро-2020 вибороли: Україна, Англія, Бельгія, Іспанія, Італія, Польща, Росія і Чехія.