02.12.2019, 17:39

Визначено найкращих спортсменів та тренерів Львова

Відбулося засідання конкурсної комісії, яка визначила переможців за Програмою надання премій Льві вської міської ради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам м. Львова на 2017- 2020 роки.

Про це повідомив Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Програма передбачає отримання грошової винагороди спортсменами та тренерами зі спортивних федерацій, спортивних клубів, спортивних організацій та дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Львова з видів спорту, офіційно визнаних в Україні, відповідно до ухвали Львівської міської ради від 27.04.2017 № 1882 «Про затвердження Програми надання премій Львівської міської ради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам м. Львова на 2017−2020 роки».

Як повідомив голова комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР Віталій Свіщов, за програмою надання премій Львівської міської ради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам м. Львова було отримано  310 аплікацій, з них 243 апліканти-спортсмени та 67 тренери-апліканти.

«Переможцями стали спортсмени, які посіли 1,2,3-е місця в Чемпіонатах  Світу та Європи,  а також їх тренери. Ці люди доклали максимум зусиль для перемоги, для того, щоб прославити нашу країну, тому заслуговують не тільки пошани, а й на фінансової підтримки. Це буде хорошим стимулом для них рухатись далі та досягати нових вершин».

За підсумками засідання конкурсної комісії визначено цьогорічних переможців. Ними стали 66 спортсменів та 37 тренерів Львова. Оголошення їх імен відбудеться незабаром.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Іван Стецькович

  Про Конституцію і українські народні казки

  Мирослав Дністрянський

  Україна для Трампа – це така собі «скалка», яка заважає розгорнути дружні відносини з Путіним

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: