Полковник Олександр Зугравий у цей непростий для України час очолює Регіональне управління Сил територіальної оборони "Схід"
Про це повідомляє Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Президент України Володимир Зеленський присвоїв полковнику Олександру Зугравому звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка" – за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі.
А на початку березня за чисельні вдало сплановані та проведені операції офіцер був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.
Зазначимо, що зараз Олександр Зугравий очолює Регіональне управління Сил територіальної оборони "Схід". А у 2014 році, з початком російської агресії на Сході України, його рота у складі окремої повітрянодесантної бригади мужньо протистояла ворогу у Дебальцевому, хоробро діяла у боях за Шахтарськ та Савур-Могилу.
"У Шахтарську капітан Зугравий особистим прикладом навчав підлеглих воювати. Скажімо, на другий день боїв за місто, окрім того, що керував боєм, ротний, усвідомлюючи, що механіки-водії в один із моментів перебували, як мовиться, у "ступорі", сам переганяв у безпечне місце бойову техніку під час ворожого обстрілу та пожежі", – зазначають в академії.
Заповзято воював Зугравий і під час боїв за стратегічно важливу висоту Савур-Могилу. "Під час одного зі штурмів його було важко поранено, однак, поле бою він не полишив і бойове завдання виконав! За виявлені мужність і героїзм у протистоянні з ворогом його було нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня", – йдеться у повідомленні.
За темою
- У п’ятницю Львів попрощається із захисником Олександром Германюком
30.04.2026, 23:21
- Три врятовані життя: у Львові виходили збиту козулю, яка була вагітна двійнею
30.04.2026, 17:45
- Компанія Control Process S.A має залишити будмайданчик сміттєпереробного заводу до кінця цього тижня
30.04.2026, 16:50
- У Львові врятували нирки дівчинці з пухлинами в обох органах
30.04.2026, 12:53
- У центрі Львова з’явиться площа імені Андрія Парубія
30.04.2026, 11:51
Обговорення
ТОП
У Львові — рекордний холод: температура впала до найнижчого рівня за 64 роки
У Львівській області викрили підполковницю, яка за гроші оформлювала військовим фіктивні довідки ВЛК
Три врятовані життя: у Львові виходили збиту козулю, яка була вагітна двійнею
На Рівненщині чоловік відкрив стрілянину по військових ТЦК і поліцейському: є поранені, нападника розшукують
СБУ затримала на Дніпропетровщині агента рф, який наводив удари по позиціях HIMARS
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми