24.09.2022, 11:49

Віктор Небоженко: «Чорні дні» південно-сходу України

На окупованих територіях розпочався так званий референдум про входження до складу Росії. Не зумівши у війні перемогти Україну, Кремль поспішає застовпити те, що залишилося від його вторгнення. Фіктивні результати цього фейкового референдуму не визнає жодна країна світу, навіть вірний друг путінської Росії-Китай, тим більше Індія. Ядерний шантаж миру та фейковий, примусовий референдум – це два страшні удари по міжнародному порядку.

Весь світ з жахом дивиться, як Росія у 21 столітті намагається силою розширити свою територію. Путін розраховує, що Захід злякається ядерного шантажу і почне відкрито примушувати Україну здатися на милість Путіну і визнати втрату частини країни. Але цього вже не буде, бо Захід теж зрозумів, що Путін не зупиниться ні в Луганську, ні в Херсоні, а йтиме далі, доки не дійде до центру Європи, відповідно до свого ультиматуму Європи та НАТО від 17 грудня 2021 року.

Україні важко витримати появу на фронті ще 300 тис. окупантів у поєднанні з ядерним шантажем путінської Росії, але відступати нам нікуди. Тому ця «боротьба нервів» Києва та Москви закінчиться на нашу користь.

Звичайно, найбільше насамперед постраждають жителі окупованих територій, яких окупанти змушують брати участь спочатку в неконституційному референдумі, а потім у тотальній мобілізації всього чоловічого населення регіону. Але ті громадяни, які проживають на тимчасово окупованих територіях, які добровільно беруть участь у цьому референдумі, повинні знати, що їх насамперед кинуть у «топку війни» замість мобілізованих росіян.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: