Зборівський районний суд визнав винним мешканця Львівської області, який разом зі спільником викрав коня та скоїв ще одну крадіжку на Тернопільщині. Обох обвинувачених засудили до умовного покарання з іспитовим строком.
Про це йдеться у вироку суду, оприлюдненому 9 лютого в Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Згідно з матеріалами справи, 26 серпня 2025 року житель села Болотня Перемишлянського району Львівщини разом зі спільником із села Кальне Тернопільської області проникли на територію приватного господарства в селі Годів Зборівського району. Із стайні вони викрали 20-річну кобилу гнідої масті, вартість якої оцінили у 25 тисяч гривень. Надалі чоловіки продали тварину, а отримані кошти поділили між собою.
Під час судового розгляду обидва обвинувачені повністю визнали свою провину та розкаялися. У вироку зазначено, що крадіжка була спланованою і здійснювалася з корисливих мотивів.
Окрім цього, вже через кілька днів після викрадення коня обвинувачений зі Львівщини скоїв ще одну крадіжку — у барі в місті Зборів він таємно викрав 100 доларів США з гаманця свого співрозмовника.
Потерпілий власник кобили повідомив суду, що йому відшкодували завдані збитки, і він не має претензій до обвинувачених. Аналогічну позицію висловив і чоловік, у якого викрали гроші, зазначивши, що отримав компенсацію та не наполягає на суворому покаранні.
Суд призначив обом чоловікам п’ять років позбавлення волі, однак звільнив їх від відбування основного покарання з іспитовим строком: 1,5 року — для одного обвинуваченого та 1 рік — для іншого. Також засуджених зобов’язали періодично з’являтися до органів пробації та повідомляти про зміну місця проживання або роботи.
За темою
- У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18.04.2026, 14:56
- До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
18.04.2026, 11:04
- На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
18.04.2026, 10:58
- На кордоні з Польщею виявили долар із перевищенням радіації у 1905 разів
17.04.2026, 21:49
- У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
17.04.2026, 21:31
Обговорення
Львів
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми