04.10.2024, 19:00
Викидала мільйони з вікна: посадовців на Хмельниччині викрили на корупції із захмарними сумами готівки
Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрили керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи (МСЕК) та її сина – керівника управління Пенсійного фонду в області – на незаконному збагаченні на мільйони доларів
Під час обшуків правоохоронці знайшли у фігурантів справи майже 6 мільйонів доларів США, євро, гривні, а також ювелірні прикраси відомих брендів. У кабінеті керівниці МСЕК було виявлено 100 тисяч доларів готівкою, фальсифіковані медичні документи, списки з прізвищами та фіктивними діагнозами тих, хто намагався уникнути служби за корупційними схемами.
В будинку посадовців правоохоронці вилучили понад 5 мільйонів доларів, 300 тисяч євро, 5 мільйонів гривень, а також документи, що підтверджують участь у відмиванні грошей через низку підставних бізнес-проєктів. Під час обшуку посадовиця намагалася приховати частину коштів, викидаючи сумки з грошима через вікно, проте оперативні дії слідчих запобігли знищенню доказів.
Ця гучна справа розслідується як приклад масштабної корупції та незаконного збагачення серед високопосадовців. Винні особи можуть понести покарання у вигляді тривалого тюремного ув'язнення.
.
За темою
- Авіатроща Су-24М на Хмельниччині: почали розшифровувати "чорну скриньку"
17.06.2026, 10:46
- На Хмельниччині впав літак Су-24М: обидва льотчики загинули
16.06.2026, 21:15
- Лікаря з Хмельниччини судитимуть через смерть пацієнта після недіагностованої пневмонії
15.06.2026, 14:51
- Військовому дали 10 років тюрми за продаж на брухт автомобілів ЗСУ
09.06.2026, 12:54
- На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
08.06.2026, 13:33
Обговорення
Хмельницький
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні