20.11.2024, 13:05
Військовозобов’язаний на Львівщині виграв суд у ТЦК через ігнорування заяви на відстрочку
На Львівщині військовозобов’язаний домігся в суді визнання бездіяльності районного ТЦК та СП, який відмовився розглядати документи на відстрочку від мобілізації, надіслані поштою. Суд зобов’язав військкомат розглянути подані заявником матеріали.
Згідно з рішенням Львівського окружного адміністративного суду, житель Львівщини звернувся до Червоноградського РТЦК та СП у травні 2024 року. Він подав заяву на відстрочку від мобілізації, обґрунтувавши це тим, що один із його батьків має другу групу інвалідності. Однак ТЦК відповів, що заявник повинен особисто принести документи.
Не погодившись із вимогою, чоловік подав позов до суду. Під час розгляду справи суддя Наталія Мричко встановила, що позивач виконав вимоги "особистого подання", надіславши документи поштою, але ТЦК їх не розглянув. Представники ТЦК у суді заявляли, що у чоловіка є працездатна сестра, яка може доглядати за матір’ю, і через це він не має права на відстрочку.
Суд визнав бездіяльність ТЦК протиправною та зобов’язав його повторно розглянути документи заявника і прийняти рішення про надання чи ненадання відстрочки. Рішення суду ще можна оскаржити.
За темою
- У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18.04.2026, 14:56
- До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
18.04.2026, 11:04
- На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
18.04.2026, 10:58
- На кордоні з Польщею виявили долар із перевищенням радіації у 1905 разів
17.04.2026, 21:49
- У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
17.04.2026, 21:31
Обговорення
Львів
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми