• Головна
  • Новини
  • Відставка Разумкова: Арахамія попросив підписні листи для збору підписів

30.09.2021, 11:30

Відставка Разумкова: Арахамія попросив підписні листи для збору підписів

Очільник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія почав процедуру збору підписів за відставку Дмитра Разумкова з посади голови Верховної ради.

Про це пише "Слово і Діло".

Як повідомив глава фракції «Голос» Ярослав Железняк, «в Трускавці буде інтерактивне завдання - збери 150 підписів».

Дмитро Разумков також повідомив у соцмережах, що «зволікати з процесом» не буде:

«Очікувано, колеги прийшли за підписними листами про відкликання мене з посади голови Верховної ради України. Відповідну пропозицію подав голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія... Як і обіцяв, зволікати з процесом не буду. Сьогодні колеги отримають підписні листи. Продуктивної роботи у Трускавці!».

Немає опису світлини.

Нагадаємо, раніше конфлікт з Разумковим прокоментував Арахамія. А в Офісі президента заявили, що Разумков має фундаментальні розбіжності з партією «Слуга народу», яка зробила його спікером.

Крім того, Разумков нібито «відкрито гальмує ініціативи президента Володимира Зеленського». Це може спричинити жорсткі рішення.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: