• Головна
 • Новини
 • Відеокамери, охорона і сигнальні кнопки: УЗ планує посилити безпеку у поїздах

07.08.2020, 15:44

Відеокамери, охорона і сигнальні кнопки: УЗ планує посилити безпеку у поїздах

В АТ "Укрзалізниця" створили комплексну програму підвищення безпеки перевезень у пасажирських поїздах, що складається з 5 основних напрямків.

Про це у Телеграмі повідомляє пресслужба компанії.

"Укрзалізниця розробила комплексну програму підвищення безпеки перевезень у пасажирських поїздах. Мета програми — викорінення криміногенних проявів, протиправних дій та порушень під час перевезення пасажирів", - йдеться у повідомленні.

Відтак програма з посилення безпеки пасажирів буде впроваджена за 5 напрямками.

Зокрема в компанії планують: посилити співпрацю Укрзалізниці та Міністерства внутрішніх справ, обладнати пасажирські вагони відеокамерами та сигнальними кнопками, охороняти поїзди силами воєнізованої охорони УЗ та боротися з пасажирами без квитків і крадіжками на вокзалі.

"Мета нашої комплексної програми — це чіткий алгоритм спільних дій поїзних бригад, правоохоронців, воєнізованої охорони, які у підсумку значно підвищать рівень безпеки та комфорту пасажирів під час подорожі", — розповів в.о. голови правління Укрзалізниці Іван Юрик. За його словами, програма буде презентована вже наступного тижня.

Нагадаємо, 31 липня у потязі Маріуполь-Київ уночі чоловік побив жінку і намагався її зґвалтувати. Зловмисника затримали. В АТ "Укрзалізниця" заявили, що звільнять вертикаль працівників, через недбалість яких чоловік проник до поїзда.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Шанс на нове дихання

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: