• Головна
 • Новини
 • Від завтра у Львові перекриють перехрестя вулиць Пекарська – Тершаковців – Чехова

19.08.2021, 09:40

Від завтра у Львові перекриють перехрестя вулиць Пекарська – Тершаковців – Чехова

За інформацією ЛКП «Львіввавтодор», підрядній організації ТзОВ «Вельт-Капітал» залишається з’єднати всі комунікації на перехресті вул. Пекарська – вул. Тершаковців – вул. Чехова. Відтак з 23.00 год. 20 серпня це перехрестя перекриють для руху транспорту. Об’їзд перехрестя відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

 Об’їзд перехрестя відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху, пише пресслужба Львівської міськради.

«Досі перехрестя вул. Пекарська – вул. Тершаковців – вул. Чехова, для зручності мешканців, було відкрите для руху транспорту. Однак тепер необхідно з’єднати усі комунікації, тому з 23.00 год 20 серпня його перекриють для руху транспорту, щоб провести необхідні роботи. Передбачаємо, що роботи триватимуть 10 днів. Тому відкриття вулиці Пекарська слід очікувати 1 вересня. Однак підрядник буде старатися зробити все швидше», – розповів Олексій Хміль, прессекретар ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, проектом реконструкції Пекарської, який розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку», передбачено капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштування місць для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, капітальний ремонт світлофорного об’єкта, заміна існуючих мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішнього газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку. Також проектом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення та влаштування благоустрою території.

Вартість робіт – 109,4 млн грн.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Громади Волині в умовах воєнного стану

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: