• Головна
 • Новини
 • Від завтра на прийом у Львівобленерго можна буде потрапити за попереднім записом

07.10.2020, 15:22

Від завтра на прийом у Львівобленерго можна буде потрапити за попереднім записом

Починаючи з 8 жовтня ПрАТ «Львівобленерго» розпочинає прийом відвідувачів за попереднім електронним записом

Запис доступний на сайті компанії www.loe.lviv.ua , повідомляє пресслужба ПрАТ «Львівобленерго».

Через епідемію енергетики надають більшість послуг дистанційно, однак у деяких випадках наші клієнти мають необхідність особисто відвідати підрозділ компанії. 

У зв’язку з цим та зважаючи на реорганізацію районів електромереж, яка відбулась 1 вересня 2020 року, у «Львівобленерго» запровадили попередній електронний запис на прийом.

Таким чином наші клієнти зможуть без черг та скупчення людей, з дотриманням карантинних вимог, отримати всі необхідні послуги у районних підрозділах «Львівобленерго». 

Як записатись на прийом до «Львівобленерго»:

1. Скористайтесь банером наверху стартової сторінки сайту «Львівобленерго» або перейдіть за посиланням: https://loe.lviv.ua/ua/preliminary_entry

2. Введіть свої дані і поставте відмітку про згоду на обробку персональних даних.

3. Оберіть послугу, яка Вас цікавить, зручний для Вас районний підрозділ, дату та годину візиту. Зверніть увагу, що реєстрація доступна, починаючи з 8 жовтня.

4. Ви отримаєте на зазначену Вами електронну скриньку лист з «РЕЄСТРАЦІЄЮ НА ВІЗИТ У ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО». У листі буде вказаний код, необхідний для перевірки реєстрації під час Вашого безпосереднього відвідування районного підрозділу.

! Якщо у Вас змінились обставини і Ви не можете прийти на зарезервований час — наполегливо просимо відмінити реєстрацію за посиланням, яке Ви теж отримаєте у електронному листі.

Додаткові роз'яснення стосовно запису на візит у «Львівобленерго» можна отримати у кол-центрі: 0-800-30-15-68 (безкоштовно) або 067-333-15-68, 050-460-15-68, 093-170-15-68, (032) 290-75-68 (тарифи оператора), за номером 5068 (дзвінок платний).

Важливо: під час візиту до «Львівобленерго» є обов’язковим використання індивідуальних засобів захисту (маски) у зв’язку з епідемією COVID-19. Просимо утриматись від візиту людей з ознаками ГРЗ.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: