• Головна
  • Новини
  • Від початку війни в Україні знищено 23 тис. км доріг та понад 300 штучних споруд, - заступник голови Укравтодору

13.04.2022, 18:43

Від початку війни в Україні знищено 23 тис. км доріг та понад 300 штучних споруд, - заступник голови Укравтодору

Перший заступник голови Укравтодору Андрій Івко повідомив, що в Україні, від початку повномасштабного вторгнення РФ, знищено 23 тис. км доріг та понад 300 штучних споруд Про це він розповів в ефірі Еспресо.TV

“Сьогодні в Україні через вторгнення РФ було зруйновано понад 23 тис. км доріг та майже 300 штучних споруд. Після звільнення Київської, Чернігівської та сумської області Укравтодор розпочав розчистку доріг в цих регіонах. В цих трьох областях ми вже розчистили 200 км доріг та змогли зробити 6 тимчасових мостів. Зокрема, 2 мости в Київській, 3 в Чернігівській та 1 в Сумській", - розповів Івко.

Івко наголосив, що для відновлення всіх пошкоджених автошляхів та штучних споруд потрібно понад 875 млрд грн. Але, за його словами, після кожного дня моніторингу збитків, цифри можуть змінитись.

“Загальна сума збитків  за нашими попередніми підрахунками становить понад 875 млрд грн. Кожного дня ми проводимо моніторинг і оцінку завданої шкоди. Зараз Укравтодор активно працює над відновленням дороги Вишгород-Десна-Чернігів. Також проводимо активні роботи з відновлення мостів. Вони є тимчасовими для відновлення руху.", - додав Івко.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Чернівецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хотинська тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Волонтери з усієї України обмінювалися досвідом

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: