30.11.2021, 16:37
Від початку року на Львівщині виявлено 23 593 порушення карантинних вимог
Мобільні рейдові групи продовжують перевіряти дотримання карантинних обмежень на Львівщині. До складу рейдових груп входять співробітники поліції, Держпродспоживслужби, Укртрансінспекції та органів місцевого самоврядування.
Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.
На території Львова та області тривають заходи щодо запобігання, виявлення та документування правопорушень, пов’язаних із порушенням карантинних обмежень. Зокрема, мобільні рейдові групи проводять перевірки суб’єктів господарювання, які працюють у сфері торгівельного та побутового обслуговування населення, заклади громадського харчування, ринки, заклади спорту, культури та освіти.
Крім того, співробітники поліції Львівщини проводять профілактичні бесіди з водіями та пасажирами громадського транспорту, а також виявляють порушення карантинних вимог на транспорті. Зокрема, нагадують, що пасажири та водії регулярних перевезень міжобласного значення, залізничного транспорту та авіатранспорту повинні мати відповідний сертифікат про вакцинацію або негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР чи експрес-тесту на визначення антигену.
Загалом, від початку року на Львівщині виявлено 23 593 порушення карантинних вимог. Правоохоронцями складено 2 486 протоколів про адмінпорушення за ч.1 ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та 21 086 постанов - за ч.2 ст.44-3 (Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
За темою
- Galaxy Buds 4 і Galaxy Buds 4 Pro: близнюки з майбутнього
28.04.2026, 23:17
- Samsung Galaxy A57 5G: коли середній сегмент грає за новими правилами
28.04.2026, 23:15
- Як обрати спортзал у Києві: практичний гід без зайвої реклами
28.04.2026, 22:52
- Чому білі речі жовтіють після прання і як цього уникнути
27.04.2026, 11:24
- Гербіциди в агровиробництві: ефективний контроль бур’янів і врожайність
14.04.2026, 10:53
Обговорення
ТОП
На Львівщині засудили зрадника, який воював за рф та отримав 300 тисяч рублів за збитий вертоліт
Полковника 103 бригади ТрО затримали за схему поборів із “бойових” виплат
З львівської школи №13 звільнили вчительку, яка ображала сина військовослужбовця
Табличка ділення на Укрзалізниці: у Львові викрили чергову корупційну схему
У Тернополі сталася сутичка за участі ТЦК: постраждали військовий і жінка
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми