04.02.2026, 16:15
Від імені Козицького просять гроші: начальник Львівської ОВА заявив про телефонних шахраїв
Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький звернувся до правоохоронців через шахрайські дії невідомих осіб, які використовують його ім’я та фото для виманювання грошей.
Про це очільник ЛОВА повідомив у середу, 4 лютого.
За словами Максима Козицького, шахраї надсилають повідомлення від його імені з проханням переказати кошти та використовують для цього фейкові телефонні номери.
«Офіційно повідомляю: я не звертаюся з проханням позичити чи переказати гроші і не надсилаю реквізити банківських карток у приватних повідомленнях. Це номер шахраїв: +380 63 580 33 79», — наголосив керівник області.
Максим Козицький закликав мешканців Львівщини бути обережними, не переказувати кошти за подібними запитами, блокувати підозрілі номери та скаржитися на них мобільним операторам.
Також він повідомив, що вже звернувся до поліції для фіксації факту шахрайства та подальшого розслідування.
За темою
- На кордоні з Польщею вилучили незадекларовані iPhone та брендові товари на 350 тисяч гривень
17.06.2026, 14:31
- У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
17.06.2026, 14:16
- Львівські лікарі допомогли 69-річному тернополянину відновитися після ракетної атаки
17.06.2026, 12:27
- Частину вул. Конюшинної у Львові заасфальтують
17.06.2026, 11:33
- На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
17.06.2026, 09:08
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні