06.12.2020, 17:33
Від Шешор до Прокурави: у Карпатах проклали нову стежку на «спину дракона»
В Івано-Франківській області, на території Національного природного парку "Гуцульщина", створили нову еколого-пізнавальну стежку "Хребтом Кормитура" протяжністю 10 кілометрів.
Про це повідомляє національний природний парк (НПП) "Гуцульщина" у Фейсбуці.
"Завершено роботи зі знакування нової еколого-пізнавальної стежки "Хребтом Кормитура". Протяжність маршруту – 10 км. Тривалість переходу – 5 годин", – йдеться у повідомленні.
За їхньою інформацією, пішохідний маршрут бере початок у селі Шешори і проходить через заповідну річку Пістинька до полонини Росохата. Далі стежка веде до Мертвого озера, яке розташовано майже біля самого гребеня хребта Кормитура на висоті 845 метрів н. р. м.

"Від Мертвого озера вздовж хребта Кормитура веде давня польська дорога. А на гребні самого хребта зустрічаються квартальні кам’яні стовпчики, датовані 1936 роком, із надписами L P (Las Państwowy), що означає державний ліс. Хребет Кормитура належить до низькогір’я Покутсько-Буковинських Карпат", – зазначили у НПП "Гуцульщина".


Тут додали, що гребінь хребта надзвичайно мальовничий і схожий на спину міфічного дракона, з якої виростають кам’яні валуни та старовікові буки. Зійшовши з хребта Кормитура, можна вийти до унікальної пам’ятки природи – старовікового бука або до полонини Поліни.
Завершується маршрут у центрі села Прокурава Косівського району. Ступінь складності маршруту розрахований на сегмент досвідчених туристів з метою відпочинку, пізнання навколишнього середовища та екологічної освіти.
Фото: @npp.guzulschyna
За темою
- Діти легендарної Криворівні розробили екскурсії для ровесників із танцями і колядками
29.12.2020, 18:38
- У Карпатах - крижаний шторм і туман
29.12.2020, 17:17
- Перші 180 туристів з України після відкриття кордону прибули до Шрі-Ланки
28.12.2020, 16:56
- Між Мадридом і Барселоною запустять лоукост-поїзди
23.12.2020, 19:55
- На Закарпатті замерзло найбільше високогірне озеро України
21.12.2020, 12:37
Обговорення
Івано-Франківськ
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
На Львівщині суд конфіскував рушницю у браконьєра, який полював у нацпарку
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні