23.03.2025, 21:13
Вибух у відділку поліції на Одещині: загинула жінка, троє поліцейських поранені
У місті Біляївка, що за 50 кілометрів від Одеси, стався вибух у приміщенні районного відділку поліції. За попередньою інформацією, вибухівку принесла жінка, яка загинула на місці. Троє правоохоронців отримали поранення.
Інцидент стався 23 березня близько 18:00. Жінка зайшла до будівлі поліції з пакетом, у якому, ймовірно, знаходився вибуховий пристрій. Через деякий час стався вибух. Внаслідок нього загинула сама жінка, а також постраждали троє співробітників поліції. Наразі їм надається медична допомога.
Правоохоронці з'ясовують обставини трагедії та перевіряють можливі версії злочину. Водночас у СБУ нагадують, що з початку року в Україні вже фіксували випадки використання вибухових пристроїв у громадських місцях. Українські спецслужби неодноразово виявляли плани російських агентів щодо організації терактів.
Раніше СБУ попередила вибух у Тернополі, де окупанти завербували 14-річну дівчину та погрозами змушували її принести вибухівку до поліцейського відділку. Росіяни планували дистанційно підірвати пристрій разом із виконавицею.
Наразі триває розслідування вибуху в Біляївці. Правоохоронці встановлюють мотиви жінки, яка принесла вибухівку, та можливі зв’язки з іншими злочинами.
За темою
- Сили оборони завдали ударів по 8 електропідстанціях на тимчасово окупованій Донеччині та Луганщині
09.06.2026, 21:49
- Зеленський: Від листа до Путіна я отримав потрібний результат
09.06.2026, 19:20
- ЦВК зареєструвала політолога Давидюка народним депутатом
09.06.2026, 16:48
- На Одещині чоловік викинув кошеня з шостого поверху, бо воно його дратувало
09.06.2026, 15:49
- Сирський затвердив Концепцію розвитку ракетних військ і артилерії
09.06.2026, 13:38
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
На Львівщині суд конфіскував рушницю у браконьєра, який полював у нацпарку
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні