• Головна
 • Новини
 • Весною у Львові планують провести чесько-український бізнес-форум

07.02.2022, 16:58

Весною у Львові планують провести чесько-український бізнес-форум

Наприкінці весни у Львові відбудеться чесько-український бізнес-форум. До участі планують залучити близько двадцяти провідних чеських компаній та представників влади Чеської Республіки для налагодження контактів та проведення В2В зустрічей з українським бізнес-середовищем.

Про це йшлося сьогодні під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького  із Генеральним консулом Республіки Чехія у Львові Давідом Новим.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький наголосив на важливості співпраці обох країн та подякував за постійну підтримку з боку Чеської Республіки на міжнародній арені щодо суверенітету та територіальної цілісності України.

Також очільник області запевнив гостей у всебічній підтримці та наданні будь-якої допомоги в організації чесько-українського форуму у Львові, зазначивши, що позитивна динаміка сприятиме виведенню двосторонніх економічних відносин на якісно новий рівень.

Генеральний консул Республіки Чехія у Львові Давід Новий підкреслив важливість посилення двостороннього співробітництва та налагодження міжрегіональних контактів, а також подякував за підтримку та розуміння з боку української сторони.

Довідково:

Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавськи разом із главами МЗС Словаччини та Австрії бере участь у поїздці до України 7-8 лютого 2022 року, а також передасть гуманітарну допомогу від ЧР.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: