14.03.2021, 20:59
Верховна Рада може остаточно скасувати переведення годинників вже наступного тижня
Верховна Рада зможе 19 березня розглянути в другому читанні законопроект щодо скасування переходу на літній і зимовий час в Україні (№4201), вважає заступник голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Роксолана Підласа (фракція "Слуга народу").
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
"Згідно з порядком денним, ми розглядатимемо законопроект №4201 у другому читанні на засіданні комітету економічного розвитку в середу. Це означає, що вже в п'ятницю ми зможемо розглянути його і в сесійній залі парламенту", - зазначила Підласа в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".
Як повідомлялося, Верховна Рада 3 березня підтримала законопроект "Про обчислення часу в Україні" (№4201), що передбачає скасування переходу на літній і зимовий час в Україні. У прикінцевих положеннях законопроекту зазначається, що у разі ухвалення в цілому він набуде чинності через три місяці після його офіційного опублікування в парламентській газеті "Голос України".
Раніше Підласа пояснювала, що в разі, якщо Рада встигне ухвалити законопроект в цілому до 25 березня 2021 року, депутати виключать цю норму з фінального тексту документа, і він набуде чинності одразу ж після опублікування в парламентській газеті "Голос України". Отже, в Україні більше не буде необхідності переводити годинник на літній час, що цього року мало відбутися 28 березня. Водночас, як зазначала парламентарій, якщо ж виникнуть будь-які труднощі і Рада не встигне проголосувати за ухвалення відповідного закону, то "ми ще двічі переведемо годинник, але 25 жовтня – востаннє".
За темою
- Укpаїна пeрeйшлa на лiтнiй чac
27.03.2022, 09:25
- Вночі 27 березня Україна перейде на літній час
26.03.2022, 08:55
- Україна в ніч проти 27 березня перейде на літній час
22.03.2022, 08:28
- Експерти оцінили необхідність переведення годинників
30.10.2021, 17:35
- Україна цієї ночі перейде на зимовий час
30.10.2021, 11:09
Обговорення
Суспільство
ТОП
На трасі біля Львова загинула водійка Hyundai — авто врізалося у відбійник
У центрі Львова підліток на самокаті збив дворічну дитину
У Львові спецпризначенці затримали чоловіка після стрілянини в багатоповерхівці
На Львівщині відновили ремонт траси Нижанковичі — Стрий
23 квітня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми