• Головна
  • Новини
  • Василь Вовк: Ознаки колабораціонізму у Верховній Раді, якщо не більше

18.09.2022, 14:10

Василь Вовк: Ознаки колабораціонізму у Верховній Раді, якщо не більше

Для всебічного розуміння суті питань, які будуть розглядатися нижче, почнемо з понятійно-термінологічних речей.

1. Що таке колабораціонізм? Це співпраця (відкрита або прихована) громадян держави із ворогом для забезпечення інтересів ворога та заподіяння шкоди власній державі.

2. Що значить «якщо не більше»? Це державна зрада (ст. 111 ККУ), тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду, в тому числі економічній безпеці нашої країни, у формі «надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги у проведенні підривної діяльності проти України».

А тепер до суті.

ПЕРШЕ. Ознаки замаху на колабораціоністську синхронізацію законодавства України з нормативно-правовою системою держави-агресора.

У 2018 році Т. Голікова озвучила пропозицію Рахункової палати РФ щодо об`єднання державних позабюджетних фондів - Пенсійного, Соціального страхування та Фонду обов`язкового медичного страхування. 

15 червня 2020 року народний депутат Папієв М.М. (ОПЗЖ) реєструє у Верховній Раді України законопроект № 3663 щодо злиття - Пенсійного фонду та Фонду Соціального страхування України (ФССУ).

18 листопада 2021 року за ініціативи, як не дивно, Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів ВРУ його прийнято "за основу" – 231 голос «за».

14 липня 2022 року підписаний федеральний закон щодо об’єднання фондів "Про Фонд пенсійного та соціального страхування Російської Федерації" (початок дії – 1 січня 2023 року). 

27 липня 2022 року на засіданні Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів, законопроект М. Папієва № 3663 рекомендували до прийняття у другому читанні та в цілому (з пропозицією про початок дії – 1 січня 2023 року).

Що ж, подивимось, чи підтримає сесійна зала такий «синхрон» із державою-агресором? 

(ред. - Третьякова і Папієв працюють синхронно щодо цих законотворчих ідей).

ДРУГЕ. Ознаки підривної діяльності у сфері законотворчості, яка може загрожувати економічній безпеці України, а також спричинити масове порушення основоположних прав і інтересів громадян, закріплених у Конституції України, та спровокувати соціальні конфлікти.

Прийняття цього закону:

- Ліквідовує діючу систему доступності і зручності отримання послуг, усіх видів допомоги особам з інвалідністю, яка функціонує сьогодні за принципом єдиного вікна. 170 тисяч осіб з інвалідністю будуть ходити за послугами по різних установах із закономірним результатом – їх неотримання;

- Призведе до звуження прав застрахованих осіб, потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві - вони практично позбавляються медичних і соціальних послуг (ліки, лікування, технічні засоби реабілітації, протезно-ортопедичні вироби тощо);

- Призведе до суттєвих проблем та спровокує конфлікти при проведенні реорганізації, зокрема припиненні діяльності територіальних органів ФССУ на тимчасово окупованих територіях, втрати майна та активів.

Законопроект (3663) не передбачає збільшення надходжень на соціальне страхування, аби їх спрямувати на виплати і допомоги людям, а перекладає частину видатків соціального страхування на Державний бюджет, що призведе до значимих змін його показників.

До речі. А де у такому разі фінансово-економічне обґрунтування до законопроекту, як того вимагає стаття 27 Бюджетного кодексу?

І на завершення. Щодо прогнозів втрат доходів бюджетів різних рівнів:

- недоотримання єдиного соціального внеску буде становити майже 296 млн. грн. на рік;

- місцеві та інші бюджети недоотримають майже 190 млн. грн. на рік податку на доходи фізичних осіб;

- державний бюджет недоотримає майже 16 млн. грн. на рік військового збору.

Стверджую, що описані вище діяння є невдалою спробою законотворчості.

Вважаю, що НАБУ має зареєструвати викладені факти в ЄРДР, провести об’єктивне і всебічне розслідування.

P.S.

Відомо, що є пропозиції фахівців та експертів в соціальному страхуванні щодо концептуального удосконалення системи соціального страхування з урахуванням досвіду країн ЄС, реалізація яких призведе до оптимізації видатків Фонду соціального страхування України на 8,6 млрд гривень.

Може, їх опрацюйте, шановні народні депутати України... 

Василь Вовк, генерал-майор юстиції.

Джерело: https://censor.net/ru/b3367909

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: